Fler länkar

Mar 14th, 2010 | By | Category: 2004-3, Notis

Utländska författare:

Dennis Lehane www.dennislehanebooks.com

Lindsey Davis www.lindseydavis.co.uk

Minette Walters www.minettewalters.co.uk

Michael Connelly www.michaelconnelly.com

Anne Perry www.anneperry.net (Ett intressant levnadsöde: fängelse i New Zealand för ett mord hon begick i tonåren. )

 

Förlag:

Time Warner www.twbookmark.com

Harper Collins www.harpercollins.com

Norstedts www.norstedts.se

 

Författarlistor med länkar:

Crime Writers’ Association www.thecwa.co.uk

Book Browse www.bookbrowse.com. Intervjuer, författar- och bokpresentationer, nyheter, boktips

 



  Relaterade poster:
Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/dastnu/public_html/wp-content/themes/branfordmagazine/single.php on line 22